TRENDYOL 30 TL İNDİRİM

Katılmak için: Maximum Mobil’de “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Uygulamayı telefonunuza indirin: https://maximum.com.tr/indir Kampanya katılımının ardından müşterilerimizin Bankamızda kayıtlı cep telefonlarına sms ile indirim kodu iletilecektir.
Unutmayın, 30 TL indirim sadece Maximum Mobil’den katılımlarda geçerli.
Kampanyaya dâhil olan kartlar: Maximum özellikli kredi kartları ve İş Bankası Bankamatik Kartları
Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kartlar, Aidatsız Kartlar, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri
Ödül kullanımı: Kampanyadan faydalanmak için Maximum kart sahiplerinin indirim kodunu, Trendyol mobil uygulaması ve  Trendyol.com‘da satın alma aşamasında “İndirim Kodu” alanına girmeleri yeterlidir. 30 TL indirim, alışveriş tutarının kargo ücreti ve vade farkı hariç 250  TL ve üzerinde olması halinde geçerlidir. Alışveriş tutarının kargo ücreti ve vade farkı hariç kısmı indirime tabii tutulur. Kampanyadan 1 müşteri en fazla 1 kez faydalanabilir ve en fazla 30 TL indirim kazanabilir. Kampanya diğer çek, indirim ve promosyonlarla birleştirilemez. Kampanya kapsamında dağıtılan indirim kodları devredilemez, nakde dönüştürülemez. Kampanya altın ve telefon butiklerinde ve  “…. butiğinde kampanyalar geçersizdir.” notunun yer aldığı butiklerde geçerli değildir. Kampanya kapsamında dağıtılan indirim kodları yalnızca İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları veya Bankamatik kartları ile yapılan ödemelerde geçerlidir. İptal/iade sonrasında indirim tutarı iadesi yapılmaz veya yeniden kullanım hakkı verilemez .Türkiye İş Bankası A.Ş. ve Trendyol kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.